Learn Portuguese Quick

Hızlı ve pratik Portekizce öğrenme kılavuzu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.5 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Live Doodles, LLC © 2013 Live Doodles, LLC
Learn Portuguese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve pratik bir şekilde Portekizce öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır.

Learn Portuguese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve pratik bir şekilde Portekizce öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır.

İçerisinde farklı modlarda  ders anlatımı bulunan Learn Portuguese Portekizceyi geliştirmeyi daha kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.Learn Portuguese hızlı ve pratik öğretimi amaçlamış bir eğitim proğramı olduğu için ilk defa öğrenecek olanlara Learn Portuguese başlangıç seti tavsiye edilmektedir.Daha sonra Learn Portuguese orta ve ileri seviye eğitim setleriyle de Portekizcenin daha da derinlerine inebilmenizi sağlamaktadır.

Learn Portuguese için temel kelime ve cümleler yerli konuşmacılar tarafından kaydedilmiştir. Bu yüzden öğrenmek istediğiniz kelimeler yada cümleler daha önce sizin yerinize ön görülmüştür.

Learn Portuguese resimli dijital kartları, menü okuyucu ve hızlı arama seçenekleriyle oldukça keyifli ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Learn Portuguese başlangıç konuşmaları, gramer bilgileri, temel seyahat cümleleri ve resimli bilgi kartları ile tasarlanmış bir dil kılavuzudur.

Daha Fazla Göster
Learn Portuguese Quick indir